Agencja Artystyczna INFERNAL – Agencja Statystów, Hostess i Modelek

Dodaj |

O firmie

Poszukujesz statystów, aktorów, tancerzy, modelek, fotomodelek lub hostess? Agencja artystyczna Infernal specjalizuje się w rekrutacji i dostarczaniu osób do obsługi imprez, konferencji, akcji promocyjnych, eventów, targów i innych wydarzeń, jak i do udziału w filmach, reklamach, pokazach mody i sesjach zdjęciowych.

Realizacje

Z sukcesem działamy już 8 lat i świadczymy swoje usługi na terenie całej Polski. Dysponujemy szeroką i stale rosnącą bazą osób o różnej specjalizacji i warunkach fizycznych. Dobieramy osoby idealnie dopasowane do wymagań naszych Klientów. Możemy także przeprowadzić dodatkową rekrutację statystów, modelek lub hostess na potrzeby danego projektu. W imieniu Klienta podpiszemy umowy z wynajętymi osobami oraz zapewnimy ich ubezpieczenie oraz transport. Oferujemy pełną obsługę projektów oraz elastyczne warunki współpracy. Pracujemy szybko i skutecznie, obsługując także bardzo duże i pilne zlecenia.

Oferta

Zapewniamy usługi modelek, fotomodelek oraz modeli i fotomodeli. Nasze modelki i modele wyróżniają się nie tylko nienagannym wyglądem, ale również doświadczeniem oraz umiejętnościami pozowania, chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. W naszej bazie znajduje się wiele osób o różnorodnych typach urody. Jesteśmy w stanie wybrać odpowiednie osoby zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi Klienta.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u