Avanti Ristorante

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • Caffe Avanti
  • Agencja renArt event
  • Avanti Lunch Bar
  • Avanti Gruppo Polska

Kawiarnia Caffe Avanti znajdująca się na ulicy Karmelickiej, na samym końcu pasażu pomiędzy kamienicami nr 7 i 9 powstała w 2000 roku. Na samym początku była to mała kawiarenka z małym barem i czterema stolikami. Z czasem, a raczej , dzięki coraz większej ilości stałych klientów lokal rok po roku rozrastał się, aż do dzisiejszego stanu tj. 4 salek, pasażu i ogródka. I tak to z małej kawiarni, w której 10 osób mieściło się z trudem dziś jest to lokal posiadający ok. 72 wygodnych miejsc siedzących. 

W związku z powyższym nie możemy się pochwalić jednolitą architekturą wnętrza ale możecie być państwo pewni, że od początku istnienia naszej kawiarni po dzień dzisiejszy pracujemy nad wysokim poziomem przygotowywanych przez nas napojów, ciast i tortów. . Wszystkie nasze wyroby są domowymi wypiekami wyrabianymi na podstawie staropolskich receptur i z najlepszych składników. Nigdzie w całym Krakowie nie znajdziecie Państwo takich wypieków, no może za wyjątkiem Galerii Krakowskiej gdzie znajduje się nasz drugi lokal.

 

Mamy salę dla osób palących.

 

więcej…


Agencja renArt event oferuje profesjonalną obsługę z zakresu public relations. Skutecznie zaplanujemy i zrealizujemy wszelkie działania promocyjne i marketingowe. Oferujemy naszym Klientom kompleksową realizację zadań w obszarze public relations, media relations oraz komunikacji marketingowej.

Każda firma lub produkt odnosi korzyści z kampanii marketingowej, która pomaga zwrócić uwagę klientów, gdyż „nie kupisz tego, czego nie zobaczysz”. Dlatego tak ważne jest prowadzenie działań z obszarów public relations, a techniki promocyjne powinny pomóc przedsiębiorstwom zakorzenić się w świadomości otoczenia, tak, by konsumenci wiedzieli czym zajmuje się firma, co ma do zaoferowania oraz gdzie można to znaleźć.

Stosujemy najnowocześniejsze techniki public relations, wiedzę z zakresu dziennikarstwa

i komunikacji społecznej. Korzystamy z niestandardowych rozwiązań, które gwarantują skuteczność podejmowanych działań na rzecz naszego Klienta. Posiadamy doświadczenie

w zakresie komunikacji kryzysowej, assets protection i media relations w wielu obszarach.

Oferujemy kompleksową obsługę klientów zarówno korporacyjnych, jak i indywidualnych. Korzystamy ze wszystkich dostępnych narzędzi marketingowych, komunikacyjnych i PR. Zajmujemy się budowaniem pozytywnego i wiarygodnego wizerunku firmy, produktu, idei oraz ludzi.

 

Zajmujemy się:

– strategią i planowaniem działań PR

– media relations

– komunikowaniem marketingowym

– media monitoringiem

– komunikacją kryzysową

 

więcej…


Avanti Lunch Bar powstał z założeniem by stać się spokojną, elegancką przystanią w zwariowanym świecie    zakupów w ogromnej Galerii Krakowskiej. Postanowiliśmy stworzyć lokal, który przyciągałby klientów nie tyle położeniem ale przyjemnym wnętrzem i przede wszystkim wysoką jakością serwowanych potraw i napojów. Tu oprócz wspaniałych, domowej roboty wypieków – ciast i tortów- jedynych takich w Krakowie, raczymy też naszych klientów oryginalnymi sałatkami, ciepłymi przekąskami, owocowymi koktajlami i wspaniałą włoską kawą przygotowywaną na różne sposoby. To prawda, że dania u nas nie są podawane błyskawicznie, ale za to dajemy słowo, iż wszystko jest przygotowywane na bieżąco i naprawdę warto poczekać!!!

Zapraszamy.

 

więcej…


Avanti Gruppo Polska to rodzinna firma, która została założona w 1998 roku.

Przedmiotem jej działalności jest kompleksowe zarządzanie nieruchomościami.

W zakres działalności firmy wchodzi planowanie i prowadzenie inwestycji, pozyskiwanie najemców oraz późniejsza administracja.

 

więcej…


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u