“BiK” Sp.j. Bogdał Marek i Kotwica Tomasz

Dodaj |

O firmie

Firma BIK MEBLE działa na rynku meblarskim od 1989 r. Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych na indywidualne zamówienie oraz dla przedsiębiorstw budowlano-deweloperskich. Nasza oferta obejmuje także realizację zleceń nietypowych jak wykonanie we współpracy z Kajima Europe wyposażenia do pierwszego w Polsce interaktywnego salonu SONY STYLE w warszawskiej galerii handlowej Arkadia, czy wykonanie mebli kasowych i stoisk spożywczych do kina Cinema City w C.H.Bonarka w Krakowie.

Duża część produkcji to realizacja zamówień przedsiębiorstw deweloperskich takich jak Skanska, NCC, Byggvesta, Peab zarówno w Polsce jak i w krajach UE. Na podstawie projektów opracowanych wspólnie z naszymi odbiorcami wykonujemy serie mebli kuchennych oraz wyposażenia szpitali i szkół. Na terenie Skandynawii powstało kilkadziesiąt tego typu realizacji. Produkty BIK MEBLE zostały zaakceptowane przez firmę Sunda Hus Miljiodata, która jest twórcą wiodącego niezależnego systemu oceny produktów w zakresie zdrowia ludzkiego i środowiska, obecnych na rynku szwedzkim, przeznaczonych do obiektów

użyteczności publicznej i w budownictwie mieszkaniowym. W budynkach o powierzchni 2500m2 wykwalifikowana załoga produkuje około 100 zestawów mebli miesięcznie.

Naszym klientom oferujemy pełną obsługę związaną z wykonaniem kuchni tj. pomiar, przygotowanie projektu, fachowe doradztwo, dobór sprzętu AGD, transport i montaż. Indywidualne podejście do każdego klienta gwarantuje efekt w postaci dobrze zaprojektowanej i wykonanej kuchni.

Dla klientów chcących aktywnie uczestniczyć w projektowaniu i montażu kuchni mamy ofertę specjalną w postaci tańszych mebli dostępną w naszym sklepie internetowym. Przy niskich cenach utrzymujemy wysoki standard, przedstawiamy szeroki wybór szafek i szeroką paletę kolorów.

BIK MEBLE współpracuje z krajowymi i zagranicznymi firmami projektowymi specjalizującymi się w aranżacji przestrzeni sklepowych. Nasze meble ekspozycyjne można znaleźć w salonach wielu popularnych sklepów w Europie.

 

Oferta

Meble kuchenne klasyczne i nowoczesne

W celu łatwiejszego poruszania się po dostępnych propozycjach proponujemy standardowy podział na meble kuchenne klasyczne i nowoczesne.

Meble kuchenne klasyczne cechuje finezyjne, a zarazem tradycyjne wzornictwo oraz wysmakowane elementy dekoracyjne nawiązujące do poprzednich epok. Dzięki temu w kuchni tworzy się miła, relaksująca atmosfera.

 

Mówiąc o meblach kuchennych nowoczesnych warto zwrócić uwagę na odwołanie do niecodziennych, geometrycznych kształtów, uzupełnianych wykończeniami szklanymi, stalowymi oraz aluminiowymi. Są to meble kuchenne idealne dla ludzi młodych.

Obsługa inwestycji

BIK MEBLE od wielu lat współpracuje z przedsiębiorstwami budowlano-deweloperskimi zarówno w Polsce jak i w innych krajach UE. Na zlecenie firm szwedzkich wyposażyliśmy w meble kilkadziesiąt obiektów mieszkaniowych, miasteczek akademickich, szpitali, szkół. Realizujemy ponadto zlecenia nietypowe do dużych obiektów komercyjnych jak sieci kinowe czy przestrzenie sklepowe. Nasze produkty to fuzja wysokiej jakości materiałów, przemyślanego projektu i niebanalnych rozwiązań. Oferujemy kompleksową obsługę, możliwość dostosowania naszych produktów do wymogów każdego klienta w Polsce i zagranicą, szybkie terminy realizacji. Nawiążemy współpracę z firmami budowlano-deweloperskimi, biurami projektowymi, architektami, projektantami wnętrz oraz salonami meblowymi.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u