Biuro Nieruchomości Jedlińscy

Dodaj |

O firmie

Podstawą działalności naszego biura są kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomości. Zapewniamy obsługę w zakresie sprzedaży oraz wynajmu: lokali mieszkalnych, domów, lokali użytkowych i obiektów komercyjnych.

Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną realizowanych przez nas transakcji. Oferujemy również pomoc w zakresie usług geodezyjnych, wyceny nieruchomości oraz w doradztwie kredytowym.

Dysponujemy stale powiększającą się bazą ofert z niemal każdego segmentu rynku nieruchomości, a dzięki współpracy z innymi Biurami Nieruchomości i szeroko pojętą reklamą naszych ofert w prasie, internecie nasi Klienci mają dostęp do dużej liczby ofert z Krakowa oraz okolic. Jesteśmy ubezpieczeni z zakresu odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia pośrednictwa w obrocie nieruchomości.

 

Oferta

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez naszych Klientów stale rozszerzamy zakres naszej działalności, tak aby kompleksowo i solidnie przeprowadzać transakcje za naszym pośrednictwem. Zawsze służymy poradą i profesjonalnym doradztwem w zakresie rynku nieruchomości. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu, znajomości rynku nieruchomości oraz determinacji do pracy, jesteśmy w stanie w pełni zrealizować Państwa życzenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biura przy ul. Henryka Pachońskiego 2a.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u