“Ciecholewski-Wentylacje” Sp. z o.o.

Dodaj |

O firmie

Firma Ciecholewski-Wentylacje sp. z o.o. istnieje na rynku od 1977 roku. Zajmujemy się produkcją oraz wykonaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Produkujemy elementy instalacji takie jak: przewody wentylacyjne, kształtki, nawiewniki, kratki wentylacyjne, okapy, nawiewy laminarne i inne. Materiały, których używamy do produkcji to różne rodzaje blach stalowych – czarna, ocynkowana, nierdzewna oraz blach z aluminium, miedzi, ołowiu. Dysponujemy dużym i elastycznym parkiem maszynowym. Naszą specjalnością są skomplikowane instalacje przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, stoczniowego a także instalacje w szpitalach, halach, biurach, centrach handlowych i salach widowiskowych.

Firma zdobyła doświadczenie w latach osiemdziesiątych. Dynamiczny rozwój nastąpił na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy po zrównaniu w prawie podmiotów gospodarczych, uzyskaliśmy dostęp do rynków zastrzeżonych dla firm państwowych. Firma zaczęła zdobywać rynek oraz wyspecjalizowała się w produkcji elementów instalacji wentylacyjnych.

W ciągu wielu lat nabyliśmy doświadczenie pracując na różnych obiektach i z rozmaitymi klientami. Nasze produkty mają zastosowanie we wszystkich gałęziach budownictwa, od budownictwa komunalnego do gałęzi przemysłu wspomnianych wcześniej. Współpracujemy z wieloma uznanymi firmami. Cały czas inwestujemy w szereg nowoczesnych maszyn, urządzeń i oprogramowanie, które pozwalają nam na dużą elastyczność w przyjmowaniu zleceń i szeroki zakres zamówień. Firma rozbudowuje się. W roku 2004 oddaliśmy do użytku halę produkcyjną przewodów i kształtek kołowych o powierzchni 1083 m2. W roku 2005 powstał magazyn o powierzchni 864 m2 a w 2006 oddaliśmy do użytku kolejną, nową halę. Następna, trzecia hala produkcyjna jest w budowie.

Reasumując, na terenie zakładu znajdują się: budynek biurowy, pięć hal produkcyjnych o łącznej powierzchni 4000 m2, bogato wyposażone w komputery, maszyny i specjalistyczny sprzęt służący do obróbki metali, stołówka zakładowa o powierzchni

182 m2. W planach przewiduje się dalszą rozbudowę zakładu o budynek biurowy oraz o następne dwie hale produkcyjne.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u