FES Sp. z o.o.

Dodaj |

FES spółka z ograniczoną odpowiedzialnością założona została w roku 1990. Od początku istnienia ukierunkowaliśmy działalność na systemy zabezpieczeń. Od kilkunastu lat zdobywamy doświadczenie na wielu płaszczyznach związanych z obsługą i doradztwem technicznym.

Zajmujemy się handlem hurtowym oraz instalacjami w zakresie systemów bezpieczeństwa, telewizji przemysłowej, systemów sygnalizacji pożaru i kontroli dostępu. Zaopatrujemy dystrybutorów oraz firmy instalatorskiena terenie całej Polski. Jesteśmy dystrybutorem na terenie Polski firm : Satel, Merit LiLin, Fujinon,  Siemens, Laskomex, CBC, Revolutionary Robotics -AVL.

Posiadamy biuro w centrum Gdańska o powierzchni biurowo-magazynowej ponad 550 m, kw. Dzięki dużemu zapleczu technologicznemu i wykształconej kadrze inżynierskiej oraz owocnej współpracy z firmami branży technologii cyfrowych z Tajwanu i Korei jako jedna z pierwszych firm w Polsce i Europie Środkowej wdrażamy nowoczesne technologie do branży systemów bezpieczeństwa. Nasze produkty są eksponowane na międzynarodowych targach w Polsce i krajach UE, gdzie budzą szerokie zainteresowanie.

Utrzymujemy stałą współpracę ze służbami bezpieczeństwa publicznego jak: Policja, Straż Pożarna, Straż Miejska. Dostarczamy również nowoczesną technologię dla wielu agencji ochrony o zasięgu krajowym i lokalnym.

Oferta


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u