GASTRO-INOX Centrum Wyposażenia Gastronomii Malwina Gugała

Dodaj |

O Nas

GASTRO-INOX jest firmą oferującą kompleksowe wyposażenie gastronomii. Jesteśmy producentem, oraz dealerem wysokiej jakości urządzeń i mebli ze stali nierdzewnej. Wyposażamy od podstaw hotele, restauracje, bary i sklepy. Naszą zaletą jest profesjonalne wykonywanie projektów, oraz optymalne wykorzystanie i zagospodarowanie powierzchni gastronomicznej. Wykonujemy meble ze stali nierdzewnej na wymiar, według indywidualnych potrzeb klienta.

Współpracujemy z producentami z całego świata, co pozwala nam na eksport, a także import najlepszej jakości urządzeń. Staramy się, aby sprzęt naszej firmy posiadał potrzebne atesty i spełniał żądane wymogi. Dokładamy wszelkich starań, aby wyposażenie wybrane przez Państwa było adekwatne do potrzeb, a cena była satysfakcjonująca. Dobro i zadowolenie klienta jest dla nas priorytetem, dlatego też nasi doradcy pomogą Państwu w wyborze odpowiedniego urządzenia. Stawiamy na jakość naszego sprzętu, toteż wykonanie ich jest perfekcyjne.

GASTRO-INOX jest firmą bardzo elastyczną. Produkujemy urządzenia i meble ze stali nierdzewnej, lecz naszą firmę budują również:

– odwodnienia liniowe

– wykończenia i balustrady ze stali nierdzewnej

– spawanie stali, aluminium i metali nieżelaznych

– serwis pogwarancyjny

– komis

– doradztwo

– leasing

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u