GRANITOGRES

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • OFERTA

Płytki

Casalgrande Padana została założona w 1960 roku. Jako pierwsza firma we Włoszech specjalizowała się w produkcji gresu porcelanowego.Jest również źródłem innowacji i jakości wśród producentów uniwersalnych płytek podłogowych i ściennych, płytek dedykowanych do ciężkich warunków ruchu, oraz płytek mieszkaniowych.

COEM CERAMICHE koncentruje się na potrzebach ludzi oraz wysokiej jakości oferowanych produktów.Do produkcji płytek stoswane są wyłącznie naturalne materiały,np. kamień.

Wysoki poziom technologiczny oparty o dogłębne badania, eksperymentowanie w poszukiwaniu nowych rozwiązań technologicznych i estetycznych, znakomity design i przede wszystkim jakość to fundamentalne wartości, którymi kieruje się LEA Ceramiche. LEA, której siedziba znajduje się w Fiorano Modenese już od ponad trzydziestu lat aktywności daje znaczący wkład w rozwój włoskiego rynku ceramiki budowlanej.

Ceramika Fioranese inspirowana jest światem zewnętrznym. Splata w sobie naturalne materiały z nowoczesnym wzornictwem.Świat Ceramiki Fioranese jest bogaty w kolory i pomysły, nowe propozycje estetyczne, tworzone w oparciu o solidne doświadczenie oraz praktyczne doświadczenia prowadzone we własnych ośrodkach badawczych.

Założona w Vichencha (Vicenza) w 2000 r. fabryka Trend produkuje i sprzedaje mozaiki szklane, smalte, aglomeraty granulatu szkła, kwarcu i granitu.Fabryka oferuje szeroki wybór produktów stosowanych w wykończeniu wnętrz, elementach architektury, architektury krajobrazu, dziełach sztuki, basenach oraz saunach na całym świecie.

Ceramika

To odpowiedź Casalgrande-Padana na potrzeby projektów basenowych, zarówno publicznych, jak i prywatnych, zewnętrznych oraz wewnętrznych. Płytki basenowe to jeden z największych działów płytek specjalistycznych dostępnych na rynku. Pozwala projektantom na wybór najlepszego okrycia powierzchni basenowych, idealnie pasującego do projektu.

Chemia budowlana

Bogata oferta chemii budowlanej kierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów, zajmujących się wykonywaniem hydroizolacji budowli, układaniem płytek, wykonywaniem posadzek przemysłowych. Producent z sukcesem współpracuje z partnerami handlowymi, hurtowniami, wykonawcami na budowach, architektami reagując na potrzeby coraz bardziej wymagającego rynku.


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u