“Karpol” Sp. z o.o.

Dodaj |

O nas

Spółka KARPOL została założona w 1994 roku. Do głównych zadań Firmy należy produkcja i dostawa kanałów wentylacyjnych z blachy ocynkowanej, kwasoodpornej i czarnej.

Aktualnie Firma zatrudnia przy bezposredniej produkcji 210 pracowników, którzy pracują w systemie dwuzmianowym. Taki system, jak również ciągle modernizowane wyposażenie techniczne, gwarantują zachowanie nienagannej jakości produktów oraz krótkich terminów realizacji zamówień.

Filozofia

Najlepsza jakość. Punktualna dostawa.

Aby utrzymać najwyższy poziom i aby pozostać wiodąca firma branży klimatyzacyjnej nasi pracownicy biorą udział w szeregu szkoleń, które utrzymują ich zakres wiedzy branżowej na najwyższym poziomie i pozwalają być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży.

Realizowane cele i założenia doprowadziły w międzyczasie do współpracy firmy KARPOL z wybitnymi planistami oraz z prywatnymi i publicznymi zleceniodawcami w kraju i zagranicą.

Przez 14 lat istnienia Spółki nie odnotowaliśmy większych reklamacji naszych produktów oraz nie płacilismy kar za nieterminowość dostaw. Było to dla wielu zleceniodawców wystarczającym powodem złożenia kolejnych zamówien.
Własne biura techniczne dla planowania i opracowywania zamówien, wyposażone w najnowoczesniejsze oprogramowanie, jak również zastosowanie najnowocześniejszych, sterowanych komputerowo maszyn do formowania profili są gwarantem najwyższej jakości.

powierzchnia produkcyjna

Nowoczesne zaplecze techniczne, wykwalifikowana kadra w trzech głównych działach produkcyjnych (dział elementów prostokątnych, dział elementów okrągłych i dział spawalniczy), produkcja zgodnie z europejskimi normami, powierzchnia produkcyjna 11.000 m2 i średnia miesięczna wielkość produkcji kanałów rzędu 100 tyś m2 stawia spółkę KARPOL w czołówce firm tej branży na rynku europejskim.

W 2009 roku uzyskalismy Certyfikat Jakości ISO 9001:2000 potwierdzający, że nasze wyroby produkowane sa zgodnie z założeniami Polityki Jakości.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u