Lemarpol - wynajem wózków widłowych, używane i wózki widłowe małopolskie

Lemarpol-Wózki Widłowe Sp. z o.o.

Dodaj |

O Firmie

LEMARPOL-Wózki Widłowe Sp. z o.o. jest firmą rodzinną, wyłącznie z kapitałem polskim. Jej działalność datuje się od 1994r.

Oferujemy:

– NOWE ORAZ UŻYWANE WÓZKI TOYOTA, NISSAN, KOMATSU, MITSUBISHI.

– WYNAJEM WÓZKÓW – PROMOCJA WYNAJMÓW – FULL SERWIS.

Posiada znaczącą pozycję na rynku polskim w zakresie sprzedaży, serwisu i wynajmu wózków widłowych światowej klasy producentów, takich jak KOMATSU, TOYOTA itd.

Firma osiągnęła duży sukces na polskim rynku dzięki elastyczności przy sprzedaży dla klienta i dużej gamie oferowanych wózków widłowych. Oferujemy wózki z napędem: benzynowym, gazowym, benzynowo-gazowym, diesel i elektrycznym. Około 30% sprzedaży to wózki nowe, pozostała część to maszyny używane.

Spółka posiada zakład remontowo-naprawczy, gdzie przeprowadzane są remonty wspomnianych maszyn. Zakres remontów i napraw od niewielkich, bieżących napraw do remontów kapitalnych, w tym również remontów silników.

Wyremontowany sprzęt jest oferowany klientowi do sprzedaży. Każda maszyna po remoncie posiada kartę gwarancyjną ważną nawet przez okres 24 miesięcy.

Poszczególni pracownicy zaplecza warsztatowo-naprawczego oraz obsługi serwisowej zostali kompleksowo przeszkoleni przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, w następstwie czego uzyskali uprawnienia konserwatorskie UDT, co stawia firmę w czołówce dystrybutorów wózków widłowych na terenie Polski w zakresie spełniania wymogów Unii Europejskiej. Dzięki temu, Spółka stała się od 2003r. dealer`em firmy KOMATSU, której wózki widłowe cieszą się coraz większym powodzeniem i osiągają coraz większy procent udziału w rynku krajowym.

Ofertę sprzedaży Firmy poszerza sprzedaż części zamiennych do wszelkiego typu wózków widłowych, dzięki czemu nie ma problemu z usługami gwarancyjnymi, jak i pogwarancyjnymi.

Spółka posiada największy, co do ilości posiadanych maszyn skład celny wózków widłowych, wózków paletowych ręcznych oraz części zamiennych, co pozwala szybko i sprawnie reagować na potrzeby klientów.

Firma zatrudnia handlowców /sprzedawców/ którzy swoją działalnością obejmują teren całego kraju. Dystrybucja prowadzona jest przez kilka oddziałów Spółki. Zamiarem Zarządu Spółki jest rozbudowa pionu handlowego, tym także zwiększenie ilości oddziałów celem zagęszczania sieci dystrybucji wózków widłowych. Firma rozwija również coraz większą sprzedaż eksportową.

 

Oferta

Przedstawiamy nasza ofertę w zakresie serwisu i akcesoriów do wózków widłowych:

* Prowadzimy sprzedaż oryginalnych części zamiennych do wózków widłowych.

* Produkujemy kabiny do każdego typu wózka widłowego lub maszyn budowlanych, siłowniki hydrauliczne, podstawy do butli gazowych.

* Jesteśmy również wyłącznym dystrybutorem urządzeń gazowych typu LO GAS.

* Oferujemy usługi w zakresie ekspresowych napraw i serwisów wózków widłowych produkcji krajowej i zagranicznej.

* Na zyczenie Klienta wykonujemy też naprawy w ograniczonym zakresie określonym przez zleceniodawcę, jak również pojedynczych zespołów.

* Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w ciągu 24h.

* Podzespoły do regeneracji i po regeneracji dostarczamy na nasz koszt własnym transportem.

* Czas trwania remontu kapitalnego wynosi 14 dni, podzespoły 7 dni, ekspres 24h.

* Warunki płatności do uzgodnienia.

* Warunki gwarancji na podzespoły 6 miesięcy.

* Warunki gwarancji na remonty całościowe 9 miesięcy

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u