Mleczarskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe “BROMILK” Sp. z o.o.

Dodaj |

Firma

Mleczarskie  Przedsiębiorstwo Produkcyjno –Handlowe ,,BROMILK” położone  jest na Pojezierzu Brodnickim, gdzie znajduje się wiele rezerwatów przyrody,  parków krajobrazowych oraz jezior. Teren ten jak wiadomo charakteryzuje się  dobrze rozwiniętym rolnictwem, czystą wodą i powietrzem.

Zakład nasz posiada  ponad 100-letnią tradycję. W 1991 roku został przekształcony w przedsiębiorstwo prywatne oparte w 100% na kapitale polskim. Przerób mleka odbywa się w nowych halach produkcyjnych,  które spełniają wszystkie wymogi higieniczne. Są one wyposażone w przeważającej części w nowy sprzęt i linie technologiczne. Nasze wyroby produkowane są w oparciu o nowoczesne technologie wsparte długoletnią tradycją i doświadczeniem załogi, która jest bardzo zaangażowana w produkcję wyrobów zaspakajających  potrzeby Konsumenta. Współpracujący z nami dostawcy mleka, wśród których znajdują się Laureaci Konkursu Rolnik Pomorza i Kujaw dostarczają nam surowiec tylko najwyższej jakości, co nie pozostaje bez znaczenia dla walorów smakowych naszych wyrobów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów staramy się sukcesywnie wdrażać nowe produkty jak i utrzymać całość produkcji na najwyższym poziomie, dzięki czemu nasze wyroby są nowoczesne, smaczne i bezpieczne pod względem zdrowotnym. Nasze działania dążą do tego, aby Klient kupując nasz produkt miał poczucie że dobrze zainwestował swoje pieniądze.

Wysoka jakość naszych produktów została potwierdzona przez liczne grono specjalistów z dziedziny oceny ich jakości. Dowodem tego  są nagrody i tytuły nadane naszym wyrobom za ich niepowtarzalne walory smakowe.

Oferta

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

Twaróg półtłusty Krajanka, Twaróg półtłusty Prawdziwy 350 g,  Twaróg półtłusty 200 g,  Twaróg półtłusty Prawdziwy,  Twaróg półtłusty Mielony, Twaróg tłusty Krajanka,  Serki Homogenizowane,  Mało Extra,  Stołowe Śmietankowe, Śmietana Ukwaszona 10%,  Śmietana Ukwaszona 18%,  Śmietanka,  Maślanka Zakwas


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u