“MUSI” Spółdzielnia

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • Firma
  • OFERTA
  • GALERIA

MUSI – Spółdzielnia w Lublinie swoją działalność rozpoczęła w 1950 roku.

W pierwszych latach Spółdzielnia funkcjonowała pod nazwą Spółdzielnia Inwalidów Dozoru Mienia i Usług Różnych, a od 2 stycznia 1964 roku do 11 sierpnia 2005 roku pod nazwą Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów.

Charakterystyczne logo Spółdzielni jest rozpoznawane w całej Polsce, a zwłaszcza w środowisku osób niepełnosprawnych.

Misją Spółdzielni jest prowadzenie działalności gospodarczej, która umożliwia rehabilitację zawodową, medyczną i społeczną zatrudnionych osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z hasłem “Z nami pokonasz bariery” Spółdzielnia specjalizuje się w sprzedaży i produkcji wyrobów ortopedyczno – rehabilitacyjnych, umożliwiających osobom niepełnosprawnym łagodzenie przebiegu chorób, kompensowanie urazów lub aktywną rehabilitację.

Oferujemy najnowszej generacji sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, wysokiej jakości z materiałów lekkich i wytrzymałych m.in. wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki ułatwiające chodzenie.

W Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym przy ul. Magnoliowej 2, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego.

W ramach umowy z NFZ, klient-pacjent zrealizuje zlecenie na zaopatrzenie ortopedyczno-rehabilitacyjne, zamówi obuwie ortopedyczne, protezę kończyn dolnych lub górnych, gorset, sznurówkę ortopedyczną, kołnierz ortopedyczny, materace i poduszki przeciwodleżynowe, sprzęt lokomocyjny – wózki inwalidzkie, chodziki oraz inny sprzęt produkcji własnej, krajowy i zagraniczny w pełnym zakresie potrzeb.

Realizujemy również indywidualne potrzeby naszych klientów.

MUSI – Spółdzielnia w Lublinie od lat służy wiedzą i doświadczeniem klientom, starając się ich zrozumieć i sprostać ich wymaganiom. Realizację polityki jakości zapewnia funkcjonujący w Spółdzielni i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2000.

Aby zapoznać się z naszą ofertą zapraszamy na nasze strony internetowe:

– Sprzęt ortopedyczny

– Sprzęt rehabilitacyjny

– Obuwie ortopedyczne

– Protezy kończyn

– Placówki handlowe

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u