“Nafta-Gaz-Serwis” S.A

Dodaj |

O nas

Nafta-Gaz-Serwis S.A. to nowoczesna firma, oferująca kompleksowe usługi na rynku naftowo gazowym. Począwszy od prac projektowych, poprzez wytwarzanie, montaż i instalację po odbiory i uruchomienia.

Prowadzone działania obejmują inwestycje „pod klucz”, zagospodarowania, ciągi technologiczne, usługi deweloperskie jak również pojedyncze urządzenia i wyroby. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie wykonywania prac związanych z zagospodarowaniem odwiertów do eksploatacji gazu i ropy naftowej, budowy tłoczni gazu, rurociągów, instalacji osuszania gazu, stacji tankowania CNG i infrastruktury towarzyszącej.

Wytwarzamy różnorodne urządzenia i zbiorniki ciśnieniowe – separatory cieczy i gazu, wymienniki ciepła, regeneratory, stacje redukcyjno pomiarowe, filtroseparatory i filtry, kotłownie kontenerowe oraz elementy instalacji technologicznych. Wymienione produkty są wykonywane zgodnie z dyrektywą ciśnieniową 97/23/WE (PED) oraz Warunkami Technicznymi UDT.

Naszą produkcję uzupełniają głowice eksploatacyjne, więźby klinowe oraz zasuwy wysokociśnieniowe wytwarzane zgodnie z wymaganiami API – Specyfikacja 6A.

Pracownicy o wysokich kwalifikacjach, nowoczesne urządzenia wytwórcze oraz właściwa organizacja pracy są gwarancją, że proces wytwarzania będzie prowadzony od fazy projektowej, przez produkcję aż do uruchomienia z zachowaniem należytej staranności, dbałości i zadowolenia klienta.

 

Oferta

* zagospodarowanie odwiertów gazowych,

* gazociągi , ropociągi,

* głowice eksploatacyjne i ich remonty,

* sieci i instalacje sanitarne,

* zbiorniki ciśnieniowe,

* stacje redukcyjne,

* stacje redukcyjno-pomiarowe,

* wymienniki ciepła,

* kotłownie kontenerowe,

* konstrukcje stalowe,

* stacje tankowania gazem płynnym LPG i sprężonym gazem ziemnym CNG,

* roboty ogólnobudowlane,

* inwestycje “pod klucz”,

* usługi specjalistyczne dla kopalnictwa nafty i gazu.

 
 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u