“Nodbiz” Stępień Norbert

Dodaj |
Warning: Illegal string offset 'id' in /home/culturov/domains/katalogprzedsiebiorstw.pl/public_html/wp-content/plugins/wordpress-tabs-slides/wp-tabs-slides.php on line 510
  • O firmie
  • Kontrola dostepu
  • Alarmy
  • Domofony
  • TV przemysłowa
  • Anteny

Firma NODBIZ powstała w 1996 roku, zajmuje się profesjonalnym montażem urządzeń elektronicznych.

W zakresie usług firmy są:

-alarmy

-domofony

-kontrola dostępu i RCP

-telewizja przemysłowa

-instalacje antenowe

Potwierdzeniem tego mogą być wykonane przez naszą firmę instalacje, które można zobaczyć w galerii a także liczne grono klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych.

Aby spełnić oczekiwania klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje czego dowodem są uzyskane certyfikaty. Naszym klientom gwarantujemy bezpłatną wycenę montażu. Posiadamy koncesję MSWiA oraz licencję zabezpieczenia technicznego II stopnia uprawniającą nas do instalowania oraz projektowania systemów zabezpieczeń. W roku 2003 firma DIPOL nadała firmie NODBIZ tytuł autoryzowanego instalatora systemu domNET.

System kontroli dostępu to zestaw urządzeń i oprogramowanie, których przeznaczeniem jest sterowanie ruchem osobowym na wybranych przejściach. Podstawowym elementem systemu jest identyfikator osobowy posiadający unikalny kod gwarantowany przez producenta. Identyfikator może mieć formę breloka lub karty, na której można nanieść dane takie jak: zdjęcie, imię, nazwisko, itp. Do realizacji systemów kontroli dostępu wykorzystujemy profesjonalne produkty firmy AC Project, które charakteryzują się dużą niezawodnością, estetyką wykonania oraz dużymi możliwościami rozbudowy. W swojej ofercie posiadamy również urządzenia takich firm jak Roger, Satel, Corral.

 


Z punktu widzenia kilkuletnich doświadczeń obecnie bazujemy głównie na produktach rodzimej firmy “SATEL”, której wyroby charakteryzują się wysoką niezawodnością, estetyką wykonania, łatwością w obsłudze a przede wszystkim dużą funkcjonalnością.
Obecnie coraz większym zainteresowaniem cieszą się systemy bezprzewodowe, które instalujemy w sytuacji gdzie nie ma możliwości ułożenia okablowania lub gdy chcemy sterować różnymi urządzeniami,
np.oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, itp.
W ofercie posiadamy systemy bezprzewodowe firmy Satel i Jablotron.

Współpracujemy z kilkoma agencjami ochrony ( Juwentus, Solid, Scorpion) w zakresie podłączania obiektów do całodobowego monitoringu.

  

W ofercie naszej posiadamy szeroki wybór domofonów począwszy od najprostszych rozwiązań analogowych (firmy Impuls, Urmet) a kończąc na rozbudowanych systemach cyfrowych (Proel, Laskomex, Wekta,Codi).

Do realizaji systemów videodomofonowych stosujemy urządzenia firmy Commax oraz Urmet.

Świadczymy usługi w zakresie napraw i konserwacji systemów domofonowych.

Coraz bardziej popularnymi urządzeniami do ochrony obiektów stają się systemy kamer, które mogą służyć jako niezależne urządzenia do obserwacji określonego terenu, rejestracji obrazu lub mogą współpracować z systemami alarmowymi sygnalizując wtargnięcie na obiekt.

W ofercie posiadamy duży wybór kamer, obiektywów, urządzeń do rejestracji obrazu zarówno analogowych jak i cyfrowych.

Głównie korzystamy z urządzeń takich firm jak:

-Samsung

-Ultimax

-Hikvision

-Pixord

-DVS

-Fujinon

-Ultrakam

-Aper

-AVTech

             

Okablowanie budynku, w fazie budowy, stanowi niewielki koszt w stosunku do całej inwestycji, zwłaszcza, że system domNET jest przewidziany do budowy dwuetapowej:

I Etap inwestycyjny – położenie okablowania i gniazd

II Etap inwestycyjny – instalacja urządzeń aktywnych, która może być rozłożona w czasie, w zależności od potrzeb klienta

 

Możliwości transmisyjne prezentowanego okablowania:

1.transmisja sygnałów satelitarnych i telewizyjnych, umożliwiająca odbiór w każdym pomieszczeniu, dowolnego programu telewizji naziemnej

2,możliwość podłączenia w każdym pomieszczeniu tunera satelitarnego

3,transmisję do wszystkich pomieszczeń programu płatnej platformy lub dowolnego programu satelitarnego (z pomieszczenia, w którym znajduje się zwrotny przewód koncentryczny)

4.transmisję programu z DVD, odtwarzacza divix, itp. ( z pokoju, w którym znajduje się koncentryczny przewód zwrotny)

5. możliwość podpięcia telewizji kablowej do wszystkich pomieszczeń poprzez doprowadzenie sygnału do skrzynki domNET lub Dipol

6.możliwość podłączenia telefonu i Internetu w każdym pomieszczeniu

7.współpracę telefonów z domofonem

8.współpracę instalacji telewizyjnej z wideodomofonem (dzwoniący na ekranie telewizora, otwieranie drzwi pilotem)

9.możliwość uruchomienia sieci komputerowej, niezależnie od sposobu doprowadzenia sygnału ( zarówno od strony piwnicy, jaki i od strony anteny – instalacje bezprzewodowe)

10.możliwość zainstalowania kamery monitorującej wraz z zapisem obrazu bez dodatkowych instalacji kablowych

Wykonujemy instalacje satelitarne pod wszystkie platformy cyfrowe:

-Telewizja ”n”

-Cyfra +

-Cyfrowy Polsat

 


Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u