Ośrodek Szkolenia Kierowców Stanisław Cypcer

Dodaj |

O Firmie

Centrum Kształcenia Zawodowego CYPCER to przedsiębiorstwo, które na rynku funkcjonuje od 1 stycznia 2010 r. Podwaliny pod obecną działalność szkoleniowo-edukacyjną stanowi Ośrodek Szkolenia Kierowców Stanisław Cypcer, który od 2000 roku nieprzerwanie do chwili obecnej szkoli kandydatów na kierowców wszystkich kategorii ( A, B, C, CE, D, ) operatorów wózków jezdniowych a także operatorów żurawi samochodowych (HDS ).

Obecnie nasza oferta obejmuje szeroki zakres kursów i szkoleń dla: kierowców, operatorów maszyn i urządzeń, pracowników sektora budowlanego,drogowego oraz leśnego. Szkolenia prowadzimy w Bielsku-Białej i Międzyrzeczu Górnym gdzie znajdują się zarówno bogato wyposażone sale szkoleniowe jak i zlokalizowany jest poligon do zajęć praktycznych wraz z placem manewrowym. Zapraszamy również do naszego oddziału: Cieszyn, Plac Wolności 3

CKZ CYPCER to firma wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. Działalność szkoleniowa wykonywana jest przez nas w oparciu o niezbędne zezwolenia i wpisy do rejestrów.

 

 
 

Copyright © 2020 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u