PW”Domus” Sp.j. J. Biskowski & B. Hryniszyn

Dodaj |

O FIRMIE

P.W. Domus powstało w 1991 r. Spółka współpracuje z wieloma producentami krajowymi i zagranicznymi różnych branż. Przedmiotem naszej działalności jest sprzedaż detaliczna, hurtowa i eksportowa następujących towarów: płytki ceramiczne firm polskich i hiszpańskich, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, armatura, lustra, farby i lakiery, art. malarskie, chemia budowlana, korek naturalny, listwy przypodłogowe i wykończeniowe, tapety producentów niemieckich i włoskich, wentylatory, okapy, drabiny i rusztowania i wiele innych.

Domeną naszej Firmy jest promowanie i eksport polskich produktów przemysłowych na wschodnich rynkach zagranicznych w Kazachstanie, Mołdawii, Ukrainie, Rosji i Kirgistanie.

Zapraszamy do współpracy odbiorców krajowych jak i zagranicznych zapewniając im sprawną realizację zamówień oraz atrakcyjne oferty cenowe.

Duża aktywność Firmy na rynku przyczyniła się do otrzymania w 2005 i 2008 roku tytułu „Gazeli Biznesu” oznaczającej przynależność do elitarnego klubu i grona najdynamiczniej rozwijających się firm, potwierdzoną przez COFACE POLAND. Dodatkowo w lutym 2009 roku firma otrzymała certyfikat „Przejrzysta firma” nadany przez Dun and Bradstreet Poland we współpracy z partnerem tj. Getin Bankiem. Otrzymane wyróżnienie jest wyrazem wiarygodności i uczciwości finansow

 

OFERTA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo : 

Płytki ceramiczne

Ceramika sanitarna

Meble łazienkowe, Akcesoria

Baterie, Zlewozmywaki

Lustra

Chemia budowlana

Farby, Lakiery, Akcesoria

Korek naturalny

Tapety, Fototapety

Materiały wykończeniowe

Okapy

Drabiny i rusztowania

EKSPORT-TRANSPORT

Firma DOMUS od 1991r. zajmuje się hurtową sprzedażą materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz oraz eksportem ich na Ukrainę, Mołdawię, Kazachstan, Rosję i Kirgistan.

Zapewniamy kompleksową logistyczną obsługę eksportu i organizację usług celnych. Jesteśmy w stanie sprowadzić towar na specjalne zamówienie. Współpracujemy z największym portem przeładunkowym na granicy wschodniej z Ukrainą, gdzie następuje bezpośredni załadunek towaru do wagonu (szeroki tor).

Umożliwiamy załadunek różnorodnego towaru zarówno z Polski jak i z całej Europy, co przekłada się na zmniejszenie kosztów transportu.

Transport w granicach miasta gratis !!! Poza granicami miasta – cena transportu do uzgodnienia.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u