“Satland”

Dodaj |

O Firmie

Nasza firma istnieje na polskim rynku od 1996 roku. Jest jednym z głównych importerów i dystrybutorów akcesoriów do telefonów komórkowych.

Zakres działalności naszej firmy obejmuje obszar całej Polski  oraz państw Unii Europejskiej. Każdy rok działalności jest czasem aktywnych inwestycji i ciągłego rozwoju, zdobywamy doświadczenie, uczymy się “rozumieć” Klienta, poznawać jego potrzeby i spełniać oczekiwania.

lipcu 2008 roku stworzyliśmy nową markę – HOPCELL, którą firmujemy całą gamę, najwyższej jakości akcesoriów do telefonów komórkowych.

Dobre kontakty z producentami na Dalekim Wschodzie oraz w Europie jakie firma wypracowała przez ten okres pozwalają na zdobycie atrakcyjnych towarów zarówno pod względem jakości jak i pod względem nowoczesnego wzornictwa i rozwiązań technicznych.

Staramy się wyprzedzać konkurencję poprzez posiadanie najszerszej oferty produktów o sprawdzonej jakości, konkurencyjnych cenach oraz stosowanie interesujących promocji.

Bardzo duża dynamika branży akcesoriów do telefonów GSM powoduje, że aby sprostać wymaganiom klienta, musimy posiadać najnowsze informacje o telefonach oraz trendach w branży komórkowej. Osiągamy to poprzez coroczne wizyty na targach CeBit w Hannowerze, gdzie spotykamy się z naszymi dostawcami oraz poszukujemy nowych, interesujących produktów. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę, a rosnąca grupa klientów jest dowodem, że SATLAND podąża za najnowszymi trendami oraz potrzebami rynku.

 
 


Copyright © 2019 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u