ShopTuning

Dodaj |

”O Firmie”

ShopTuning to internetowy sklep oferujący szereg produktów, niezbędnych do prawidłowego wyposażenia sklepu, restauracji lub punktu usługowego. W bogatej ofercie dostępne są m.in. elementy wyposażenia łazienek – nowoczesne bezwodne pisuary, które pozwalają na oszczędność wody i jednocześnie usprawniają utrzymywanie higieny w łazience. Dodatkową zaletą pisuarów bez spłuczki jest fakt, że nie potrzebują podłączenia do wody – do sprawnego działania potrzebują jedynie wymiany filtrów raz do roku. W ofercie dostępne są również: suszarki do rąk kieszeniowe i inne modele automatycznych suszarek do rąk – niskie zużycie prądu oraz szybkie działanie to ich główne zalety.

W ShopTuning dostępne są również niezbędne w każdym sklepie: wagi sklepowe CAS, wygodne i łatwe w użyciu wagoskanery, jak również elementy eksploatacyjne do nich. Zapraszamy do zakupu większych ilości rolek termicznych 57×20 lub 57×30, a ponadto innych rozmiarów wymiennych rolek dostępnych w ofercie naszego sklepu.

Dzięki ofercie ShopTuning kompleksowe wyposażenie sklepu, stanowiska kasowego w restauracji lub innym punkcie  jest niezwykłe łatwe i szybkie.

 
 


Copyright © 2018 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u