Zaopatrzenie Ortopedyczne Sołtysiak Jacek

Dodaj |

O Nas

Firma ORTO-PUNKT Jacek Sołtysiak specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu osób po amputacji kończyn dolnych i górnych. Protezy wykonujemy stosując najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne światowych firm takich jak Otto Bock Polska, Ossur, ORTHO REHA NEUHOF. Wieloletnie doświadczenie a przede wszystkim pięcioletni okres pracy w firmie Otto Bock Polska pozwala mi na precyzyjny dobór elementów protezy odpowiednio dobranych do poziomu aktywności pacjenta. (MOBIS). Wszystkie trudne przypadki są konsultowane z naszym lekarzem ortopedą indywidualnie. Współpraca pomiędzy lekarzem, rehabilitantem a technikiem ortopedą pozwala nam na szybki powrót do pożądanej przez obie strony aktywności życiowej.

Jako absolwent technikum ortopedycznego w Poznaniu, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (wydział socjologii) jak i doświadczenie zdobyte podczas pracy w firmie Otto Bock Polska, pozwoliło mi na zrozumienie problemów osób niepełnosprawnych od strony teoretycznej jak i praktycznej.

Zapraszam do zapoznania się z naszą stroną internetową a na wszystkie pytania odpowiem z chęcią osobiście.


 

Oferta

Witam na stronie firmy ORTO-PUNKT Jacek Sołtysiak. Strona, na której znaleźliście się Państwo została stworzona w celu przedstawienia możliwości wykonania zaopatrzenia ortopedycznego. Spróbujemy również odpowiedzieć na główne pytania, jakie zadaje sobie osoba niepełnosprawna po amputacji kończyny. Wieloletnie doświadczenie i nabyte umiejętności w firmach zagranicznych, pozwalają na precyzyjne odpowiedzi na pytania zadawane przez pacjentów. Pracownicy naszej firmy biorą udział w szkoleniach teoretycznych i praktycznych w Polsce jak i za granicą w celu podnoszenia kwalifikacji.

Konsultacje, które przeprowadzamy w naszych oddziałach (Leszno, Gostyń i Kościan) są bezpłatne. Umawiamy się z Państwem na konkretny dzień i godzinę telefonicznie. Każdy z pacjentów, którzy wykonują protezę ponadstandardową ma możliwość przetestowania wybranych podzespołów BEZPŁATNIE, w oddziale firmy lub w warunkach domowych. W celu otrzymania pełnych i dokładnych informacji dotyczących możliwości wykonania zaopatrzenia indywidualnego zapraszamy naszych pacjentów do odwiedzenia oddziałów a podstawowe informacje są przekazywane telefonicznie.

Firma ORTO-PUNKT Jacek Sołtysiak współpracuje z wieloma fundacjami, które dofinansowują indywidualny sprzęt ortopedyczny (protezy kończyn dolnych i górnych, aparaty kończyn dolnych). Wykonujemy również protezy i ortezy na zamówienie prywatnych ubezpieczalni. Firma ORTO-PUNKT Jacek Sołtysiak ma podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie jako wytwórca wyrobów medycznych wykonywanych indywidualnie.

 

 

Nasze Sklepy

Sklep Leszno (szpital):

Leszno 64-100;ul. Jana Kiepury 45

tel/fax 65/525 31 92

osoba kontaktowa: Małgorzata Makowska – sprzedawca medyczny

Sklep Gostyń (Przychodnia Promed):

Gostyń 63-800; ul. Przy Dworcu 4A

tel. 692 488 708

osoba kontaktowa: Krystyna Skołozdrzych – sprzedawca medyczny

Sklep Kościan (szpital):

Kościan 64-000; ul. Szpitalna 7

tel. 604 110 878

osoba kontaktowa: Jacek Sołtysiak – mistrz technik ortopeda

 
 


Copyright © 2021 katalogprzedsiebiorstw.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Agencja interaktywna LTB.pl
Dołącz do nas na Facebook'u